Ръководството на Нефтохимик прие оставката на треньора Валерий Дамянов. Старши треньорът поиска да бъде освободен от поста си след унизителното представяне на отбора при гостуването срещу Берое в Стара Загора, когато "шейховете" загубиха безславно срещу 8 съперници на терена.
Изпълнителният директор на ПФК Нефтохимик Костадин Джамбазов е благодарил на Дамянов за постигнатия точков актив , както и за добре свършената работа при победите над Любимец и Черноморец и в равенството със Славия.
На треньорския пост се завръща Антон Спасов, който върна Нефтохимик в А група, а треньорският екип остава без промяна. В понеделник “Шейховете” ще проведат тренировка на базата си в Долно Езерово, от 17 ч., под ръководството на новия си стар треньор.
Коментари