06 ян. 2013 2013-01-06 2016-12-24

Деца на „Нефтохимик” спечелиха футболен турнир в София

[caption id="attachment_14757" align="alignleft" width="300" caption="Треньорът Антон Николов и неговите момчета отчаяха конкуренцията в София"][/caption] Футболистите на „Нефтохимик” Бургас, родени през 2001 год., спечелиха по впечатляващ начин турнир в София. В последния си мач малките „шейхове” буквално разпиляха своите връстници от ЦСКА като ги победиха с 6-1. По време на турнира в Драгалевци момчетата на треньора Антон Николов победиха и съперниците си от ДИТ с 3-1 и завършиха 2-2 със „Славия” и 1-1 с Годеч. Бургазлии заеха първото място с актив от 8 точки и голова разлика 12-5. Шампионите получиха купата за първото място от футболната легенда Павел Панов и бившият футболист на Нефтохимик Пламен Михов, който е шеф на направление Детско юношески футбол в БФС.     Коментари