03 сеп. 2012 2012-09-03 2016-12-24

Черноморец-Бургас спечели втората си точка в първенството

[caption id="attachment_8506" align="alignleft" width="300" caption="Пред вратата на "локомотив" имаше много разбърквания, но само едно доведе до гол"][/caption] Черноморец Бургас продължи с противоречивото си представяне в майсторската група. В четвъртия кръг „акулите” не успяха да победят „Локомотив” Пловдив и бяха принудени от бойкия си съперник да се задоволят с равенство. „Смърфовете” поведоха с 1:0 с гол на Рангел Абушев в 34 мин. Тогава играчът на гостите реагира най-бързо в едно разбъркване в наказателното поле на домакините и наказа разсеяната им игра в защита. През второто полувреме „Черноморец” заигра с повече енергия и агресия. Усилията на бургазлии дадоха резултат в 56 мин. С фантастична задна ножица Яник Боли успя да изравни резултата. Въпреки щурма на „акулите” играчите на „Локомотив” успяха да наситят плътно своята половина и да не дадат повече шансове на своите домакини. Това е второто поредно равенство за играчите на Димитър Димитров в Бургас. Във втория кръг „Черноморец” успя да постигне 1:1 срещу разбитата команда на ЦСКА, а сега същият резултат се повтори и срещу „смърфовете” В следващия кръг „Черноморец-Бургас“ гостува на „Монтана“.     Коментари