„Черноморец 1919“ с нова разгромна победа...този път над Локомотив Пловдив II

Черноморец 1919 разгроми втория отбор на Локомотив Пловдив с 4:0.

Въпреки надмощието си през първото полувреме „акулите“ пропуснаха няколко изгодни положения за гол пред вратата на своя съперник. Нещо повече, заради моментно отпускане на момчетата в сини екипи около 30 мин. в рамките на няколко секунди „смърфовете“ на два пъти отправиха опасни удари.

През второто полувреме превъзходството на „Черноморец 1919“ беше абсолютно.

В 50 мин. пред вратата на гостите буквално завря и закипя след изпълнение на пряк свободен удар

В разбъркването Павлин Чиликов реагира най-бързо и не пропусна шанса да открие резултата.

Около три минути по-късно Григор Долапчиев излезе очи в очи срещу вратаря на пловдивчани и го матира с прецизен удар за 2:0.

След нови три минути отново Долапчиев показа високата си класа и отбеляза нов гол за 3:0.

Голмайсторът хвърли в екстаз зрителите по трибуните със своя трети гол в 71 мин.

До края на срещата и гостите имаха две положения пред вратата на „Черноморец“, но стражът на бургазлии демонстрира изключителен рефлекс и опази мрежата си суха.

Днес „Черноморец 1919“ успя да стори три неща.

Спечели нови три точки с вдъхновен футбол, за пореден мач привлече нови зрителите по трибуните и вдъхна нови надежди у своите верни фенове, които от години мечтаят за голямото завръщане на „акулите“ в професионалния футбол.

А след мача много от феновете търсеха за общи снимки безпощадния голаджия Григор Долапчиев.

Щастлив фен на "Черноморец" ще носи със себе си спомена за победата чак в Лас Вегас

Засега мечтите са живи. И старши треньорът Георги Чиликов е една от причините да ги има.