Черноморец се върна по пътя на футболните победи

„Черноморец 1919“ спечели победа за самочувствие като гост срещу втория отбор на Берое Стара Загора. „Акулите“ наваксаха изоставане от един гол и върнаха два. По този начин с успеха от 2:1 те добавиха нови три точки в своя актив.

Локомотив 1926 II Пловдив загуби с 0:1 от гостуващия ФК Ямбол 1915.

„Атлетик“ Куклен продължи със стабилното си представяне и взе домакинска победа с 2:0 срещу „Левски“ Карлово.

„Борислав“ Първомай победи Карнобат с 4:2.

„Загорец“ Нова Загора отново показа, че ще има ключова роля в пореден сезон с още един категоричен успех, този път  с 3:0 срещу „Сокол“ Марково. Интересно е това, че първото полувреме завърши при резултат 0:0. Така „Загорец“ оглави класирането след изиграните мачове в този кръг.

Мачът „Левски 1915“ Крумовград – „Розова долина“  Казанлък беше отложен заради проблеми със заразени с Ковид 19 в отбора на домакините.

По същата причина беше отложен и мачът между „Гигант“ Съединение и „Несебър“.

Днес предстоят да се изиграят мачовете  „Димитровград  1947“ и „Асеновец 2005“ Асеновград, както и „Саяна“ Хасково срещу „Родопа“ Смолян.

Във временното класиране след четвърти кръг на Трета Югоизточна футболна лига на първо място е отборът на "Загорец" с 13 точки, спечелени от 4 победи, едно равенство и без загуба. интересно е това ,че още нито един отбор не е успял до момента да отбележи гол във вратата на "Загорец".

На второ място е "Борислав" Първомай с 12 точки, на трета позиция е "Атлетик" Куклен с 12 точки. Ако днес "Саяна" Хасково спечели своето домакинство, отборът от Хасково ще се изравни с първия в класирането.