Burgas Reporter Ltd.

С равенство приключи лагерът в Трявна между „Нефтохимик“ и „Етър“

Контролният мач на футболистите от "Нефтохимик срещу "Етър" приключи с равенство 1:1.

Надпреварата, която бе част от подготвителния лагер в Трявна, се разигра снощи в Дряново.

Двата гола паднаха от дузпи през първото полувреме. Бившият нападател на "Нефтохимик" Петър Димитров откри резултата в полза на "Етър", а Любомир Божинов изравни също от бялата точка.

Старши треньорът на бургаския тим Димчо Ненов не можеше да разчита на контузените Михаел Орачев и Георги Чакъров, а в хода на контролата леки травми извадиха от игра Петър Патев и Яни Пехливанов.

Подготовката на отбора на "Нефтохимик" до старта на първенството в Първа професионална лига на 30 юли ще продължи при домашни условия.

На 16 юли/събота/ предстои нов контролен мач за бургаските футболисти. Техен съперник ще бъде втородивизионния "Несебър".

Срещата ще започне в 18:00 часа на Кампуса край летището в Сарафово, който ще е основна тренировъчна база на "Нефтохимик" през сезона.