08 сеп. 2014 2014-09-08 2016-12-24

Футболистите на Поморие взеха три точки от Сливен

футбол, ПомориеОФК „Поморие” се наложи над ОФК „Сливен” с 2:0 като гост. Черноморският тим имаше превъзходство и през двете полувремена на срещата. Още в седмата минута, след нарушение срещу Стефан Стаматов във наказателното поле, бе отсъдена дузпа в полза поморийци.  Диян Лефтеров обаче не успя да отбележи от бялата точка. Грешката му успяха да поправят Стефан Стаматов в 33-та минута и Александър Иванов 36-та минута. И през второто полувреме гостуващият тим беше по-добрият на терена, но до нови голове не се стигна. Със спечелилите 3 точки отборът на ОФК „Поморие” остава начело в класирането. Младите, но опитни футболисти на треньора Малин Орачев, се сработиха бързо и след 5-ия кръг делят първото място с ФК „Марица” - Пловдив в югоизточната трета дивизия.  До момента поморийци имат актив от 12 точки, с 4 победи и само една загуба. Коментари