
За първи път от 15 години бургаски клуб има шанс да стане шампион на България по хандбал.
Последният сблъсък от плейофите на Републиканското първенство ще се състои на 7 юни (събота), в зала „Младост”, от 18:00 часа. Едни срещу други ще се изправят хандбалното чудо „Фрегата” – Бургас и „Локомотив” – Варна.
От „Фрегата” призовават всички техни привърженици да изпълнят зала „Младост” и да ги подкрепят в решаващия мач.
„В събота ще се борим за шампионската титла. Всички знаят, че на публиката се пада ролята на осмия полеви играч и подкрепата на феновете ще ни помогне много”, каза мениджърът на "Фрегата" - Никола Добрев.
Същият призив отправя и един от основните спонсори на тима – Румен Христов, който е управител на транспортна фирма „М-Бус”. Благодарение на неговата подкрепа детската и мъжката формация на „Фрегата” пътуват по състезания в страната.
Само преди 3 месеца отборът на „Фрегата”- Бургас разби „Добруджа” и спечели купата на България по хандбал.
Коментари