16 фев. 2013 2013-02-16 2016-12-24

„Черноморец” спечели безапелационно срещу „Раковски”

Черноморец БургасПобеда с 3:1 постигна „Черноморец” Бургас в поредната си контролна среща пред старта на пролетния полусезон. В ролята на жертва на развихрилите се „акули” влязоха съперниците им от „Раковски” Севлиево. В 50 мин. Преслав Йорданов откри резултата, след като получи брилянтен пас с пета от Лъчезар Балтанов. Три минути по-късно отново Йорданов отбеляза гол, този път след удар с глава. В 70-та минута гостите рализираха попадение след колективна грешка на бургаските защитници. Малко след това Александър Башлиев проби по десния фланг и центрира към  към Гаел, който безпощадно заби третия гол за своя отбор. Състав на Черноморец: Колев, Дянков, Трифонов, Филипов, Стоянов, Паланков, Гаел, Балтанов, Балджийски, Юсеф, Йорданов /Дашев, Лола, Башлиев, Пехливанов/ Следващата проверка на „акулите” е на 20-ти февруари /сряда/ срещу тима на „Спартак” Варна. Коментари