Започва Традиционният коледен турнир по футбол

14 дек. 2017

Article image
Стартират битките на Традиционния коледен турнир по футбол, който се организира от Община Бургас.

Спортната проява ще започне утре – 15 декември, от 15:00 ч. в спортна зала „Младост”. Мачовете ще продължат до неделя – 17 декември. 

 Тази година отборите са 16 на брой, като в тях влизат някои от бургаските легенди, сред които Радостин Кишишев, Милен Георгиев, Костадин Джамбазов, Станимир Димитров и т.н. 

Много от родните ни футболисти играещи в А и Б група на българското първенство също са потвърдили своето участие в турнира, което обещава изключително интересни срещи.

Жребият тази година беше направен на база класирането на отборите от миналогодишния турнир. Отборите които завършиха от 1 до 4 място през 2016 година, бяха поставени в групите, а разпределението им е следното:

Група А               
 1. ФК "ПОБЕДА"
 2. ЦЕНТРАЛНО ПОЛИЦЕЙСКО УПРАВЛЕНИЯ ФК "ДЕЛТУМ-2012"
 3. ФК "ВЕТРЕН"
 4. ФК  "НЕФТОХИМИК БУРГАС 1962"

Група Б
1. ФА "БУРГАС СПОРТ"
2. V РУ - МВР – БУРГАС
3. ФК "МОН КРИС"
4. ПСФК "ЧЕРНОМОРЕЦ"

Група В
1. ФК "РЕАЛ ЮНАЙТЕД"
2. ФК "АГЕНЦИЯ МИТНИЦИ"
3. ФК "УОРДС"
4. КЛУБ ПО МИНИ ФУТБОЛ ЛАЗУР БУРГАС

Група Г
1. ФК "ЧЕРНОМОРЕЦ 1919"
2. ФК "БУРГАС ФУТБОЛ"
3. ФК "СВЕТИ НИКОЛА"
4. ВОЕНЕН СПОРТЕН КЛУБ АТИЯ - 2007

ПРОГРАМ А
 
 ПЪРВА ФАЗА      15.12.17 г. ПЕТЪК 

ФК "ПОБЕДА" - ФК "ДЕЛТУМ-2012" - ЧАС: 15.00                                                                 
 ФК "ВЕТРЕН" - ФК  "НЕФТОХИМИК 1962" - ЧАС: 15.40
 ФА "БУРГАС СПОРТ" - V РУ МВР БУРГАС - ЧАС: 16.20
 ФК "МОН КРИС" - ПСФК "ЧЕРНОМОРЕЦ" - ЧАС: 17.00
 ФК "РЕАЛ ЮНАЙТЕД"-ФК "АГЕНЦИЯ МИТНИЦИ" - ЧАС: 17.40
 ФК "УОРДС" - МФК "ЛАЗУР" БУРГАС - ЧАС: 18.20
 ФК "ЧЕРНОМОРЕЦ 1919"- ФК "БУРГАС ФУТБОЛ" - ЧАС: 19.00
 ФК "СВЕТИ НИКОЛА" -  ВСК "АТИЯ - 2007" - ЧАС: 19.40

16.12.17 г. СЪБОТА
ФК "ПОБЕДА"  - ФК "ВЕТРЕН" - ЧАС: 09.00
ФК "ДЕЛТУМ-2012" - ФК  "НЕФТОХИМИК 1962" - ЧАС: 09.40
ФА "БУРГАС СПОРТ" - ФК "МОН КРИС" - ЧАС: 10.20   
V РУ МВР БУРГАС -   ПСФК "ЧЕРНОМОРЕЦ"  - ЧАС: 11.00
ФК "РЕАЛ ЮНАЙТЕД" - ФК "УОРДС"  - ЧАС: 11.40
ФК "АГЕНЦИЯ МИТНИЦИ" -  МФК "ЛАЗУР"  - ЧАС: 12.20
ФК "ЧЕРНОМОРЕЦ 1919"  - ФК "СВЕТИ НИКОЛА" - ЧАС: 13.00                                                           
ФК "БУРГАС ФУТБОЛ" - ВСК "АТИЯ - 2007" - ЧАС: 13.40 
ФК "ПОБЕДА" - ФК  "НЕФТОХИМИ 1962" - ЧАС: 14.20                         
ФК "ДЕЛТУМ-2012" -ФК "ВЕТРЕН" - ЧАС: 15.00
ФА "БУРГАС СПОРТ" - ПСФК "ЧЕРНОМОРЕЦ"  - ЧАС: 15.40
V РУ МВР БУРГАС- ФК "МОН КРИС" - ЧАС: 16.20
ФК "РЕАЛ ЮНАЙТЕД"  - МФК "ЛАЗУР" БУРГАС  - ЧАС: 17.00
ФК "АГЕНЦИЯ МИТНИЦИ"  - ФК "УОРДС" - ЧАС: 17.40
ФК "ЧЕРНОМОРЕЦ 1919" -ВСК "АТИЯ - 2007" - ЧАС: 18.20
ФК "БУРГАС ФУТБОЛ"  - ФК "СВЕТИ НИКОЛА" - ЧАС: 19.00

17.12.17 г. НЕДЕЛЯ
ВТОРА ФАЗА: ЧЕТВЪРТФИНАЛИ 

МАЧ  № 1 - ПЪРВИ А ГРУПА - ВТОРИ Б ГРУПА - ЧАС: 09.00
 МАЧ  № 2 - ПЪРВИ В ГРУПА - ВТОРИ Г ГРУПА - ЧАС: 10.00
 МАЧ  № 3 - ПЪРВИ Б ГРУПА - ВТОРИ А ГРУПА -ЧАС: 11.00
 МАЧ  № 4 - ПЪРВИ Г ГРУПА - ВТОРИ В ГРУПА - ЧАС: 12.00

ПОЛУФИНАЛИ
 МАЧ  А -  ПОБЕДИТЕЛ ОТ СРЕЩА 1 - ПОБЕДИТЕЛ СРЕЩА 2 - ЧАС: 13.00
 МАЧ  Б  -  ПОБЕДИТЕЛ ОТ СРЕЩА 3 - ПОБЕДИТЕЛ СРЕЩА 4 - ЧАС: 14.00

СРЕЩА ЗА 3 МЯСТО
МАЧ:  ЗАГУБИЛ СРЕЩА А - СРЕЩА Б - ЧАС: 15.00

ФИНАЛ
 МАЧ:  ПОБЕДИТЕЛ ОТ СРЕЩА А - СРЕЩА Б - ЧАС: 16.00

Преди първата среща отборите задължително трябва да представят:
 а. Списък /тимов лист/ с трите имена на състезателите (приложен файл)
 б. Предсъстезателни медицински прегледи i�|�sH: