10 ноем. 2014 2014-11-10 2016-12-24

Burgas Reporter Ltd.

ОФК "Поморие" се наложи над ФК "Стара Загора"с 4:1

футбол, ПомориеФутболистите на Поморие излязоха победители от един безкрайно интересен мач, в който бяха отбелязани пет гола. На стадиона в черноморския град домакините от ОФК „Поморие” посрещнаха ФК „Стара Загора” в XIV кръг на първенството от Югоизточната „В”. Още във втората минута на срещата след грешка на защитата гостите откриха резултата. До края на първото полувреме двата отбора не успяха да си отбележат нов гол. През следващите 45 мин. ОФК „Поморие” успя да обърне резултата, като отбеляза 4 гола. Точни за черноморския тим бяха Стефан Стаматов в 64-та минута, Димитър Коларов в 72-та минута, Диян Лефтеров в 81-та минута и Руслан Господинов в 90-та минута. Следваща среща на ОФК „Поморие” е в Ямбол с ФК „Тунджа 1915”. Мачът ще се играе на 15-ти ноември, от 14:30 часа. Коментари