05 окт. 2014 2014-10-05 2016-12-24

Лекоатлети от „Европул” Бургас покориха София

[caption id="attachment_49419" align="alignleft" width="300"]С Павлина Стоянова вече се съобразяват всички клубове и лекоатлетки в страната С Павлина Стоянова вече се съобразяват всички клубове и лекоатлетки в страната[/caption] Два златни медала спечелиха състезателите от клуб „Европул Бургас” на международния лекоатлетически турнир „Децата на София”. В конкуренцията на общо 500 състезатели на състезанието в столицата Виктория Димитрова безапелационно взе първото място в скока на височина. Павлина Стоянова не остави никакво съмнение в превъзхоството си в стартовете на 800 метра и стана шампионка в дисциплината за пореден път през този сезон. Никол Андонова стигна до почетното 4 място на 300 метра бягане, а Радослав Свирецов се класира също четвърти в скок дължина. В тази дисциплина добре се представи и Ива Друмева, заела петото място сред своите връстнички. На 100 метра спринт Никол Андонова зае петото място, а съотборникът и Йордан Апостолов се класира шести. Йордан влезе в осмицата на 300 метра бягане. Радослав Свирецов също показа развитие с шестото си място на гюле. В първата осмица място със своя резултат в скок дължина намери и Виктория Димитрова, а Ива Друмева зае 14 позиция в класирането. На 300 метра бягане Ивелин Ганчев спря хронометрите с постижение за 9 място, а на 800 метра Илиян Валеков зае 11 позиция. Коментари